PBF JubileumToernooi

Zondag  28 Oktober 2018

Flying Bowling te Veldhoven

 

U I T N O D I G I N G

Beste bowler (ster),   

Dit jaar bestaat onze vereniging 35 jaar. Daarom lijkt het ons leuk om dit met u te vieren. Ook onze oud leden worden hiervoor uitgenodigd. Dit gaan wij doen op zondag 28 Oktober 2018 in de Flying Bowling aan de Oortlaan 152 te Veldhoven.

Deelnamekosten  : € 5,00  (zowel voor leden, oudleden als introducées).
Speelwijze            : 3 Games met  4 personen op een baan.

"PBF JUBILEUM-FUN" toernooi. Geen Finale ronde.  
Toernooi programma:
                 Serie
:                  Aanvang 12.00 uur.
                


 Het "JUBILEUM-FUN" toernooi houdt het volgende in:

  1.  Één 9-tap game (9 of meer pins om dan noteerd de computer een strike)
  2.  Één low game (beland de bowlingbal met de eerste worp in de goot dan noteert de computer een strike en bij de tweede worp van een frame noteert de computer een spare)
  3.  Één 3-6-9 game. In de derde, zesde en negende frame krijgt u een strike cadeau.

Extra: Als extra staat er een rode pin tussen de andere pins.
Staat de rode pin voorop (de positie van pin 1) en men gooit een echte strike, dan krijgt men een consumptiebon. Gooit men met de eerste worp alles om behalve de rode pin, dan krijgt men eveneens een consumptiebon. Wel eerst even de wedstrijdleiding waarschuwen.

Prijzen:
Om iedereen gelijke kansen te geven wordt de eindrangschikking in drie gelijke groepen gedeeld. (B.v. als we 90 deelnemers hebben zijn de drie groepen als volgt verdeeld 1 t/m 30, 31 t/m 60 en 61 t/m 90). De deelnemers die in elke groep dan de hoogste plaatsen bezetten hebben prijs.

Betalen:
U betaald bij binnenkomst.
Elke inschrijving verplicht tot betaling ook bij niet verschijnen.
U dient ongeveer een half uur voor aanvang aanwezig te zijn .

Prijsuitreiking:
Tijdens de prijsuitreiking zal er een hapje en een drankje zijn.

Inschrijven: vóór  23 Oktober 2018 bij het secretariaat:

Gelieve Uw emailadres te vermelden.
Na inschrijving ontvangt U een bevestiging.

U kunt Uw voorkeur aangeven in welke serie U wilt starten, maar  U wordt door het bestuur ingedeeld.

Met vriendelijke groeten, namens het bestuur,
Jac van Kronenburg
Secretaris PBF Bowling.
Tel 040 2548568
mailto: secretariaat@pbfbowling.nl

P.s.:
Aangezien ik van de oud leden niet in het bezit ben van hun Emailadressen, zou ik U graag willen verzoeken deze uitnodiging, indien mogelijk, aan hen door te geven.

Zondag 28 oktober

Aanvang 12h00

Gelieve een half uur voor aanvang aanwezig te zijn.
Let op: Zondag is de wintertijd ingegaan !!!
 

 

Baan

Naam

1 
1 
1 
1 
2Luud Heijnen
2Edwin Munne
2Hennie Rijpert
2Annemieke Bouwmeester
3Wilco Maas
3Marjo Maas
3Cor Maas
3Martin de Louw
4Hans Verspeek
4Miriam van Waardhuizen
4Edgar van Waardhuizen
4Paul Verspeek
5Wim Weenink
5Erwin Graumans
5Theu Vaes
5Edwin Tegenbosch
6Lenie Tegenbosch
6Harrie Tegenbosch
6Mieke van den Broek
6Frans van den Broek
7Chantal Roggeband
7Raimond Roggeband
7Ada Roggeband
7Marian van Turnhout
8Pieter Kalter
8Harrie Biesta
8Jac van Kronenburg
8Richard Vloet
9Ina Lodewijks
9Bart Lodewijks
9Cynthia Ekas
9 
10Jolanda Jansen
10Greet Jansen
10Jos Jacobs
10 

 


Voor de prijzen is de rangschikking in 3 gelijke blokken van 11 deelnemers verdeeld.
In ieder blok hebben de eerste 7 een prijs gewonnen.
In de prijzen zijn dus gevallen de nummers:   1 t/m 7,   12 t/m 18    en   23 t/m 29.

 

Volgorde

 Naam

Game
1

Game 2
Score

Game 2
300-Score

Game
3

Totaal

1Edwin Tegenbosch27876224234736
2Wilco Maas30076224205729
3Harrie Biesta27582218224717
4Pieter Kalter266129171247684
5Erwin Graumans264104196167627
6Jac van Kronenburg24175225158624
7Cor Maas222111189204615
8Bart Lodewijks205100200205610
9Martin de Louw205110190204599
10Hennie Rijpert18790210195592
11Wim Weenink250107193148591
12Edwin Munne240123177169586
13Theu Vaes229112188159576
14Annemieke Bouwmeester214118182161557
15Hans Verspeek184141159210553
16Marjo Maas234121179139552
17Cynthia Ekas15795205162524
18Richard Vloet163156144212519
19Raimond Roggeband191171129184504
20Luud Heijnen147131169166482
21Harrie Tegenbosch150115185135470
22Ada Roggeband164167133172469
23Greet Jansen148150150159457
24Edgar van Waardhuizen110156144182436
25Jolanda Jansen144144156136436
26Marian van Turnhout125139161147433
27Frans van den Broek160191109155424
28Mieke van den Broek117110190115422
29Paul Verspeek101145155163419
30Miriam van Waardhuizen105153147160412
31Jos Jacobs122139161128411
32Chantal Roggeband98168132133363
33Ina Lodewijks85169131103319